Lady Gaga-novinky

Lady Gaga - informace o videu Alejandro!

5. května 2010 v 20:38 | maky
lady gaga girl
Objevily se  informace o novém videu Lady GaGa k singlu "Alejandro"!

 video je inspirováno filmem "Expulsion Of Paradise"/"Vyhnání z ráje" od režiséra Lorenza Maitani s mexickou herečkou Dolores Del Rio,která už dnes bohužel nežije.

ve videu bude hodně značek např.Channel nebo věci z Haus Of GaGa.

Lady GaGa bude hrát ve videu 3 různé lidi ve 3 dobách.Je to prý opravdu obtížné..

 Ve videu budou města Mexiko a Londýn

 režisér Steven Klein řekl,že premiéra videa bude velmi brzy!

 Nejvýraznější částí videa budou 3 herci Alejandro,Fernando a Roberto

 pro roli Alejandra byl vybrán německý herec Jordan Brower

 Lady GaGa v klipu použije svoje "Vampire Grillz",což jsou její zlaté upíří zuby

 premiéra je naplánovaná na začátek června,ale nic není oficiální

MTV nebude vysílat klip Telephone!!!!

15. března 2010 v 16:44 | maky
MTV prý zjistilo,že nejnovější klip Lady GaGa-"Telephone",je pro diváky nevhodný!Proto se rozhodly,že klip nebudou vysílat!Kanál klip zakázal,protože je prý příliš provokativní a kontroverzní.
MTV ale ještě k tomu očekává,že další hudební stanice půjdou po jejich vzoru!..klip už na youtube/vevo shlédlo přes 15 a půl milionu lidí!..Myslíte,že tato "cenzura" je oprávněná???

Nové informace k videu Lady Gaga a Beyonce!!

15. února 2010 v 18:19 | maky
Objevily se nějaké nové informace o videu Lady GaGa a Beyoncé "Telephone"!

- Video by mělo mít premiéru na konci měsíce
- Video by mělo trvat 12 minut,ale kvůli TV bude asi upraveno a zkráceno...
- Skupina "Semi Precious" oznámila,že se v klipu objeví a že v klipu zemřou...
- Některé tyto informace nejsou potvrzené,takže vše může být jinakText : Zdroj: www.ladygaga.blog.cz

zavražděná Lady Gaga v uličce!!!!!

29. ledna 2010 v 16:36 | maky
O pořádný šok se postaralo jedno Irské rádio "iRadio",když zveřejnili jako reklamu fotku,kde má být znázorněna "Lady GaGa zavražděná v uličce"!..Je tam napsáno Britney Spears Lady GaGa.Prý to má symbolizovat,že Britney zabila Lady GaGa....Zdroj ale tvrdí,že stejně rádio nehraje žádnou z obou zpěvaček...

Zdroj : ladygaga.blog.cz

Lady Gaga - Novinka o nové desce:-)

7. ledna 2010 v 16:54 | maky
Lady GaGa potvrdila,že její nové album by mělo vyjít na konci tohoto roku!...Bude prý úplně jiné než její předchozí CD-The Fame a Fame Monster a prý nás hodně překvapí.Lady GaGa řekla:"Moje
nové album bude uplně jiné než byste očekávali!"..Lady GaGa prý chtěla dokonce spolupracovat se Susan Boyle.Jestli se spolupráce se Susan uskuteční nebo jestli ji uslyšíme na CD,není ještě
známo...

Lady Gaga měla zakázáno krvácet před britskou královnou!!

8. prosince 2009 v 18:50 | maky
Lady GaGa včera vystupovala před britskou královnou Elizabeth II. Lady měla na sobě šaty z PVC,obrovský límec,nabírané rukávy a červené stíny.Lady GaGa si nechala udělat šaty tak,aby se mohla co nejhlouběji poklonit před královnou.Lady také věděla,že nesmí promluvit,dokud královna nedomluví.
Lady GaGa měla výslovně zakázáno používat hrubé výrazy a předvádět krvavé vystoupení jako na cenách MTV VMA 2009!Lady GaGa řekla:"Chtěla jsem jí předvést to co na VMA,ale bylo mi řečeno,že to není vhodné.Musela jsem mírnit své chování celkově."..Nakonec vše proběhlo skvěle a královna byla s vystoupením moc spokojená.
Lady GaGa se nakonec ptali,co jí v zákulisí královna říkala.Lady jen odpověděla:"To je soukromé"...

Lady Gaga je první v historii!!!

2. listopadu 2009 v 16:47 | maky
Singl Lady GaGa-"Paparazzi" je na prvním místě v Billboard Pop Songs chart (Top 40 Mainstream)..to znamená že je to nejlepší hraný song v rádiu!!!!

...Dál to taky znamená,že Lady GaGa je uplně první v historii,kdo měl 4 singly z debutového alba na 1.místě!!!!!...Její nejnovější singl "Bad Romance" je na 26.místě!

Lady GaGa dostane cenu za své návrhářské schopnosti!

29. října 2009 v 19:40 | maky
Během uplynulého roku Lady GaGa vystřídala mnoho šokujících kostýmů,za které příští pondělí dostane i cenu! Speciální porotci z Excellence Awards z New Yorku se shodli,že Lady GaGa udělí cenu Stylemaker Award za její návrhářské schopnosti!..Celou show bude pořádat návrhář Marc Jacobs,který se s Lady GaGa v posledních měsících hodně spřátelil a Lady GaGa mu na jeho fashion party přišla i zazpívat. Pořadatelé se na Lady GaGa moc těší a nemůžou se dočkat v čem dorazí!

Lady GaGa je ochotná kvůli rodině ukončit kariéru!

29. října 2009 v 10:24 | maky
Pokud byste byli na obálkách časopisů..na kontě byste měli několik megahitů,které pobláznili celý svět..prodali byste více než 20 milionů nahrávek,..Ukončili byste svou hudební kariéru?..Lady GaGa Ano!

V ranní show Kidda Kraddica byla hostem Lady GaGa a řekla:
"Můj otec prodělal náročnou operaci srdce,musí přijímat každý den třetinu krve.Lékaři by mu měli opravit i děravou srdeční chlopeň,ale on nechce"..Lady řekla naprosto vážně Kiddovi:
"Je to velmi špatné.Podívala jsem se na svého otce a řekla:Pokud nepůjdeš na tu operaci,končím s hudbou a jsem ochotna se postarat o mámu a sestru!"
Její otec nakonec s operací souhlasil.

Když Lady seděla na pooperačním pokoji,zavolal jí její manager řekl:"Řekni svýmu tátovi,že jeho dcera bude asi 1.v Americe,kdo dostal 4 singly na 1.místo!"..Otec byl pod silnými sedativy,ale přesto ji slyšel a otočil prstem a souhlasil,že se nechá operovat!

Rozhovor si můžete poslechnout //ZDE// a //ZDE//.
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Otce Lady GaGa včera operovali!!!

23. října 2009 v 18:47 | maky
Otci Lady GaGa-Josephu Germannota včera operovali srdce!...Vše naštěstí dopadlo dobře!!..Lady GaGa napsala:

"Mému tátovi dnes otevírali srdce,a po dlouhých hodinách a potoků slz,mu srdce nakonec uzdravili!..Speechless."

Hvězda z videoklipů Lady GaGa byla nalezena mrtvá!

23. října 2009 v 15:18 | maky
Na začátku tohoto měsíce zemřela největší hvězda Lady GaGa-pes Rumpus,který hrál skoro ve všech klipech Lady GaGa(Poker Face,LoveGame nebo Paparazzi).Rumpus si měl dokonce zahrát i v nejnovějším videu "Bad Romance"!!!
Majitelka psa Suzzanne Kelleher-Duckett,řekla,že Rumpus neměl žádné známky zraněný a zdál se dokonale zdraví!
V současné době se smrt Rumpuse vyšetřuje a před pár dny byla provedena pitva,která ukáže jak Rumpus zemřel.
Rumpusova matka je pes Lava,která patří samotné Lady GaGa!...

...Odpočívej v pokoji Rumpusi(2004-2009)
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lady GaGa-Heartbeats Headphone Monster Edition(BOX)

9. září 2009 v 10:15 | maky
Objevila se fotka krabičky od sluchátek podle Lady GaGa-Heartbeats Headphone Monster Edition....Snad tyto sluchátka budou ke koupení i u nás!

Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady GaGa v Izraelu předstírala orgasmus !!

21. srpna 2009 v 23:04 | maky
Lady GaGa řekla,že do Jeruzaléma jede pro emocionální a duchovní poučení, a že se bude se svými výstupy mírnit.Na ulicích a na dalších veřejných místech to sice vydržela,ale na koncertě to pěkně rozbalila!..Nejenom že předstírala orgasmus,ale řvala na své mužské fanoušky "Shalom Izrael! Jmenuji se Lady GaGa. Jak se máš?" Později, zatímco byla obklopena souborem tanečníků, křičí "Tel Aviv, penisy ven!, protože jsem slyšela, že chlapy v Izraelu mají docela velké ptáky!," a pak příkazovala davu "Ruce vzhůru a tancujem, jste k***y!
Lady GaGa také pochválila izraelskou kuchyni!.Řekla:"Lidi vaříte ten nejlepší humus,který jsem kdy v životě jedla!!"
..a samozřejmě se Lady nezapomněla vykoupat i v mrtvém moři!
Lady GaGa je momentálně v Londýně,kde bude vystupovat na V Festivalu zítra a v neděli,pak nebude samozřejmě chybět na předávání cen MTV Video Music Awards,které se konají 13.září v jejím rodné New Yorku!...Turné s Kanyem Westem začne v polovině prosince také v New Yorku!
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady Gaga má nové tetování!!!

9. srpna 2009 v 16:32 | maky
Lady GaGa se v Japonsku ukázala s novým tetováním na ruce!....Jde to špatně vidět a ještě navíc ani nevím co to je..ale snad se Lady GaGa co nejdříve "přizná" a vysvětlí význam nové kérky...:)

Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady GaGa je nejpřeceňovanější umělkyně

9. srpna 2009 v 16:27 | maky
Prestižní hudební časopis NME vyhlásil před časem na svých webových stránkách anketu o nejpřeceňovanější umělce a umělkyně. Po měsíci, během kterého probíhalo hlasování, zveřejnili redaktoři výsledky. Nelichotivou anketu s přehledem vyhrála excentrická Newyorčanka Lady GaGa. Podle hlasujících si zpěvačka všudypřítomný hype nezaslouží a kritika padla i na její koncerty, během kterých nechává ze svých ňader tryskat oheň a prezentuje se prostopášnými písněmi. Tvrdé zpětné vazbě neušli ani další populární umělci. V první pětici se objevily kapely U2, Fall Out Boy, My Chemical Romance a Razorlight.
zdroj:musicserver
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady Gaga není hermafrodit

5. srpna 2009 v 18:58 | maky
Lady GaGa není hermafrodit!..Na koncertě v Glastonbury ji vyfotily s "něčím" mezi nohama...a Blesk se toho chytil a napsal,že je Lady GaGa hermafrodit!...Lady GaGa se už na toto téma dostatečně vyjádřila!.."Nejsem hermafrodit ani žádná karikatura!Pocházím z věřící rodiny a studovala jsem na církevní škole!"....Tady je pár fotek...a kvůli stupidnímu blesku musím obhajovat svoji nejoblíbenější zpěvačku a čumět jí na p**u,jestli tam něco opravdu nemá!...Fakt hnusný bulvár!...co na to říkáte??..Ta 1.fotka je z Glastonbury,kde je GaGa s tím,co bulvár pojmenoval jako penis...a na druhé fotce je Lady GaGa z focení photoshootu....Co myslíte?..kam by to asi tak dávala,když chodí skoro neoblečená???
Glastonbury 2009...podle mě je to spodní prádlo!..ale nevím..LG mi neříká co si "tam" dává!

The Fame 2008
..a tady je článek z blesku..blesk hermafrodit

..jinak doporučuju si prohlédnout fotky i ZDE!!!
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady GaGa:"Nepotřebuju muže!!"

25. července 2009 v 12:08 | maky
Lady GaGa v jednom rozhovoru prozradila,že muže k životu nepotřebuje!

"Víte,asi se nikdy nechci usadit.Část mě bude milovat všechny,ale asi se nikdy nestane že bych se třeba vdala,nebo se rozhodla s někým být navždy.Nemyslím si,že jsem stvořená pro lásku a manželství.Hudba a umění jsou velké věci v mém životě!Vím,že mě hudba nikdy nezradí a nepodvede a taky mě nikdy nestáhne dolů,muži bohužel ano.."

"Nepotřebuju muže!Někdy bych je chtěla,ale nemám potřebu.Vydělám si peníze,stvořím svoje umění a vím kam směřuji!"

"Moji rodiče si myslí,že bych se teď měla vdát,ale já nechci!!..Jsem nekonvenční!Jsem rebel!",říká Lady GaGa...

Lady GaGa zabila svého kluka!

23. července 2009 v 21:57 | maky
Útok na hollywoodskou partičku! Hóóódně drsný video! Přesto ji ostatní stars milují! Co předváděla Lady GaGa (23) doteď, byl jen hodně slabý odvar toho, co přichází nyní! Její šílenství překročilo všechny hranice!

Z nejnovějšího skandálního videa týhle hustý holky, "Paparazzi", běhá člověku doslova mráz po zádech! A není se čemu divit! Lady GaGa v něm zastřeným hlasem říká: "Právě jsem zavraždila svýho kluka!"...a vedle ní na gauči - mrtvola! Tohle je fakt už maso a všichni fanoušci jsou v šoku! A to si mysleli, že už je ničím překvapit nemůže! Omyl! Koneckonců - co si při jménu Lady GaGa vybavíš? Čistou provokaci! Ale právě díky jejímu bláznivýmu vystupování, nahé kůži a lesbickým láskám se jí podařilo prodat víc než milion kopií alba "The Fame" po celém světě! Ale nové video nabité sexem, vraždou a lapákem trumfne všechno a Lady GaGa je na něj víc než hrdá: "Je to hotový umění! To nejlepší, co jsem kdy udělala! Je to tak krásné, že bych pro to i umřela!" Umřela? Tak to skoro sedí! I když v novém klipu sice Lady GaGa neskončí pod drnem, nemá k tomu daleko!

Jenže, zatímco ona vychvaluje svůj klip do nebes, v Americe za něj sklízí spíš drsnou kritiku. Mnozí si myslí, že je to nechutný a až moc vostrý! Ale ona si i přesto dělá, co chce! Čím víc provokuje, tím víc je slavná! A nejhustější na tom je, že jí to prochází! Jak to dělá? Lady GaGa nám práskla tajemství svého úspěchu! A ani při této zpovědi nelení a hned si bere na mušku hollywoodské hvězdičky: "Nejsem žádná loutka! Jsem prostě svá a nenechám nikoho, aby mi kecal do toho, jak se mám chovat nebo co si mám oblíknout!" Ooops - trefně namířený rejpanec na Miley Cyrus (16), Zaca Efrona (21), Demi Lovato (16) a celou disneyovskou partu!

Ale tím její útoky nekončí! Na paškál si bere i Jonas Brothers: "Miluju je! Jednou jsem na ně narazila a hrozně ráda bych s nima měla sex - ve čtveřici!" O co jí jde? Chce snad najednou svést Joea (19), Nicka (16) a Kevina (21), kteří se zapřísahali, že nebudou mít sex před svatbou? Lady GaGa prostě nemá dost a chce si mermomocí zavařit na další skandál! A co na její provokace říkají její hvězdní kolegové? Kdo si myslí, že se k ní obrátí zadkem, tak se pořádně mejlí! Je to přesně naopak! Osočované hvězdičky ji milují o to víc! Jejím největším fandou je, a teď se podrž, Miley! "Dřív jsem ji nesnášela, ale teď ji doslova žeru," přiznává.
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!

"Chci dostat do postele Jonas Brothers!"

A není zdaleka sama! Její styl opěvuje i Nicole Scherzinger (30): "Nedávno jsem ji potkala na letišti. Měla na sobě síťové punčošky, sáčko a tangáče. Byla naprosto cool!" A kdo je další v řadě? Justin Timberlake (28)! V americké televizní show "Saturday Night Live" si nenechal ujít příležitost a zazpíval dva její hity "Poker Face" a "Just Dance"! Lady GaGa je prostě všude. Možná i díky tomu, že se nebojí otevřeně mluvit o sexu: "Co musí mít můj vysněný kluk? No, nesmí ho mít moc malýho," usmívá se a hned nato prozrazuje svůj osobní rituál první noci! "Vždycky nechám v posteli svoje umělý řasy - jako malou milou vzpomínku na onu noc."

A co na to říká její milenec Speedy? "Může puknout žárlivostí," nechal se slyšet tajný zdroj. "Při natáčení klipu k písničce 'Paparazzi', kde se Lady GaGa muchluje se svým hereckým kolegou, ho vydráždila natolik, že úplně vybuchl!" Ale ani Speedymu dlouho trnem v oku být nemůže! Protože když jste Lady GaGa, tak můžete zkrátka všechno...

GaGa ovlivnila módu!!!

23. července 2009 v 21:49 | maky
V Paříži se konala módní přehlídka modelů,které navrhoval J.P.Gaultier a C.Lacroix."Je to až neuvěřitelné,že někdo se inspiruje u ženy,která chodí skoro pořád jen "napůl" oblečená",říká jeden účastník přehlídky.V Británii kvůli Lady GaGa také vzrostl prodej kalhot(hotpants),podobných které sama nosí.Lady také ráda navrhuje,pod značkou !Haus Of GaGa".Lady GaGa a móda prostě patří k sobě!

tady je pár modelů z přehlídky...

David Hasselhoff s Lady GaGa:)

18. července 2009 v 21:24 | ♥Maky♥
Někdejší hvězda seriálu "Pobřežní hlídka"-David Hasselhoff byl spatřen na jedné party,kde tančil s Lady GaGa!...56-letý David prý divoce tančil s Keri Hilson a ex-destiny´s child Michelle Williams.Z klubu prý odešel s neznámou slečnou..David nedávno přiznal jednomu americkému časopisu že se mu Lady GaGa hodně líbí a že je její velký fanoušek!.
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!
 
 

Reklama