Srpen 2009Lily nebo Lady Gaga!!!???

30. srpna 2009 v 16:49 | maky |  Lady Gaga-ostatní foto
Našla sem fotku Lily Allen,na který má stejnou čelenku s oškama jako má Lady Gaga!!!:-) tak co myslíte komu to sluší víc??? Lady Gaga nebo Lily Allen??? ... Já osobně si myslím, že Lady Gaga:-) ...Ale proti Lily nic nemám!!! Mám jí docela ráda:-)

Kpíruj pouze se zdrojem!!


Lady GaGa v Izraelu předstírala orgasmus !!

21. srpna 2009 v 23:04 | maky |  Lady Gaga-novinky
Lady GaGa řekla,že do Jeruzaléma jede pro emocionální a duchovní poučení, a že se bude se svými výstupy mírnit.Na ulicích a na dalších veřejných místech to sice vydržela,ale na koncertě to pěkně rozbalila!..Nejenom že předstírala orgasmus,ale řvala na své mužské fanoušky "Shalom Izrael! Jmenuji se Lady GaGa. Jak se máš?" Později, zatímco byla obklopena souborem tanečníků, křičí "Tel Aviv, penisy ven!, protože jsem slyšela, že chlapy v Izraelu mají docela velké ptáky!," a pak příkazovala davu "Ruce vzhůru a tancujem, jste k***y!
Lady GaGa také pochválila izraelskou kuchyni!.Řekla:"Lidi vaříte ten nejlepší humus,který jsem kdy v životě jedla!!"
..a samozřejmě se Lady nezapomněla vykoupat i v mrtvém moři!
Lady GaGa je momentálně v Londýně,kde bude vystupovat na V Festivalu zítra a v neděli,pak nebude samozřejmě chybět na předávání cen MTV Video Music Awards,které se konají 13.září v jejím rodné New Yorku!...Turné s Kanyem Westem začne v polovině prosince také v New Yorku!
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady Gaga mluví o celebritách

21. srpna 2009 v 23:04 | maky |  ♥LADY GAGA♥
Lady GaGa se v jednom rozhovoru rozpovídala o celebritách!

o Britney Spears:
"Nevěděla jsem,že Quicksand bude jen bonusová skladba,ale v podstatě mě to dodatečně nezajímá.Nech si říká kdo chce,co chce!Britney je skutečná pop ikona.Miluju na ní,že je čas od času na cucky a pak přijde na focení uplně jako dokonalá žena!..Bůh žehnej photoshopům!.."

O New Kids On The Block:


"Čím mi zaplatili za skladbu Big Girl Now?Jasně že jsem nechtěla jen jeden šek!Také netvrdím,že jsem nebyla jejich velkou fanynkou!Pdle mě vždycky stál za něco jen Donnie,jeden zlý chlapec.Když jsem se dozvěděla že nebude jen na jejich albu,ale že půjdu i na megaturné bylo jasné,že se vetřu do programu jako host!Koncert byl super,ale už mi teda moc nestačili.Jsou to prostě už páni v letech:).

O Chrisu Brownovi:


"Neznám celou pravdu,ale jestli Rihannu opravdu zmlátil,tak bych si to s ním moc ráda vyřídila!Protože kdo se opováží na ženu vstáhnout ruku,ten v mých očích není chlap!..Otřesné!"

O Pussycat Dolls:


"Co by se stalo,kdybych byla členkou PCD???Nastal by dokonalý chaos!S Nicole si dokonale rozumím,o ostatních členkách to ale povědět nemůžu.Krása není všechno!Inak jsou to fajn holky,ale to je všechno!

O Keri Hilson:

"I kdybych chtěla,nemůžu o ní povědět nic špatného!Je to úžasná ženská!Samozřejmě že ji nechráním jen proto,že už zanedlouho to bude obrovská hvězda!Takže mám pusu na zámek.No,je to pro mě ale moc težké!"

Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady GaGa:"Svou rakev si navrhnu sama!"

21. srpna 2009 v 23:02 | maky |  ♥LADY GAGA♥
Lady GaGa dostala od jednoho reportéra otázku:"Jak je to u ní se slávou" a ona odpověděla:
"Věřím,že se za slavného může vyhlásit člověk i sám!Je to o vnitřním přesvědčení.Slávu člověk získá na základě módy,přátel,není to jen o penězích.Přesně tak jako moje móda,která je pro mě velmi důležitá.Jednu věc si ale lidi u mě neuvědomují-většinu svého oblečení si vyrábím sama a za opravdu málo peněz to může udělat kdokoliv na světě.Až umřu,chtěla bych být pochovaná v rakvi,kterou si sama vyrobím a na ni pak nahážu všechny svoje kostými!"
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

další nový shoot

16. srpna 2009 v 16:20 | maakiss |  Lady Gaga-photoshoots

Kopíruj pouze se zdrojem!!


dokonalý shoot Lady Gaga

13. srpna 2009 v 19:28 | maakiss |  Lady Gaga-photoshoots

Kopíruj pouze se zdrojem!!


Lady Gaga má nové tetování!!!

9. srpna 2009 v 16:32 | maky |  Lady Gaga-novinky
Lady GaGa se v Japonsku ukázala s novým tetováním na ruce!....Jde to špatně vidět a ještě navíc ani nevím co to je..ale snad se Lady GaGa co nejdříve "přizná" a vysvětlí význam nové kérky...:)

Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

další nový shoot pro album The Fame

9. srpna 2009 v 16:29 | maky |  Lady Gaga-photoshoots
Tady je další část photoshootu,který byl nafocen pro debutové album Lady GaGa-The Fame!!
free image host free image host free image host free image host free image host

Lady GaGa je nejpřeceňovanější umělkyně

9. srpna 2009 v 16:27 | maky |  Lady Gaga-novinky
Prestižní hudební časopis NME vyhlásil před časem na svých webových stránkách anketu o nejpřeceňovanější umělce a umělkyně. Po měsíci, během kterého probíhalo hlasování, zveřejnili redaktoři výsledky. Nelichotivou anketu s přehledem vyhrála excentrická Newyorčanka Lady GaGa. Podle hlasujících si zpěvačka všudypřítomný hype nezaslouží a kritika padla i na její koncerty, během kterých nechává ze svých ňader tryskat oheň a prezentuje se prostopášnými písněmi. Tvrdé zpětné vazbě neušli ani další populární umělci. V první pětici se objevily kapely U2, Fall Out Boy, My Chemical Romance a Razorlight.
zdroj:musicserver
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Poker face (live) - Tak to mě fakt dostalo:-D

6. srpna 2009 v 17:19 | maky |  Lady Gaga-videa
Tak tohle mě fakt pobavilo:-D Jak tam Lady Gaga hraje na piano tou nohou OMG!!!:-D
Už se moc těsím až bude mít u nás v česku koncert:-)

Lady Gaga není hermafrodit

5. srpna 2009 v 18:58 | maky |  Lady Gaga-novinky
Lady GaGa není hermafrodit!..Na koncertě v Glastonbury ji vyfotily s "něčím" mezi nohama...a Blesk se toho chytil a napsal,že je Lady GaGa hermafrodit!...Lady GaGa se už na toto téma dostatečně vyjádřila!.."Nejsem hermafrodit ani žádná karikatura!Pocházím z věřící rodiny a studovala jsem na církevní škole!"....Tady je pár fotek...a kvůli stupidnímu blesku musím obhajovat svoji nejoblíbenější zpěvačku a čumět jí na p**u,jestli tam něco opravdu nemá!...Fakt hnusný bulvár!...co na to říkáte??..Ta 1.fotka je z Glastonbury,kde je GaGa s tím,co bulvár pojmenoval jako penis...a na druhé fotce je Lady GaGa z focení photoshootu....Co myslíte?..kam by to asi tak dávala,když chodí skoro neoblečená???
Glastonbury 2009...podle mě je to spodní prádlo!..ale nevím..LG mi neříká co si "tam" dává!

The Fame 2008
..a tady je článek z blesku..blesk hermafrodit

..jinak doporučuju si prohlédnout fotky i ZDE!!!
Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!